Yayıncılığını Deep Silver’ın yaptığı, geliştiricliğini ise 4A Games’in yaptığı 2019 yılında yayınlanan Metro Exodus‘un yenilenmiş versiyonu Metro Exodus Enhanced Edition’ın PC sürümünün çıkış tarihi açıklandı.

Olağanda yeni kuşak konsollar için duyurulan Metro Exodus Enhanced Edition, geçtiğimiz aylarda PC için de duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde de bu yenilenmiş sürümün PC için ne vakit çıkış yapacağı açıklandı. Metro Exodus Enhanced Edition, 6 Mayıs 2021’de çıkış yapacak.

Metro Exodus Enhanced Edition, Metro Exodus’a sahip olanlara fiyatsız olarak sunulacak.  Steam ve Epic Games Store hesaplarında oyunun olağan sürümünü şu anda satın alabilirsiniz. 

Metro Exodus Enhanced Edition, 80 GB’lık yükleme boyutu ile geliyor. Yenilenmiş versiyonun sistem ihtiyaçlarına baktığımızda en az ihtiyaçta bile RTX’li ekran kartı olan RTX 2060 istendiğini görüyoruz. Oyun minimum ayarlarda 1080p 45 FPS çalışacak. Tüm sistem ihtiyaçlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıyeten aşağıda da oyunun yenilşenmiş versiyonunun birinci bakış görüntüsünü bulabilirsiniz. Oyunun yeni kuşak konsollara çıkacak olan versiyonu için bir tarih paylaşılmadı.

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Müşteri Hizmetleri

7/24 Arayabilirsiniz.
+90 535 079 04 24

Destek Sistemi

7/24 Destek Sistemini Kullanabilirsiniz.