Sekiz ana kategori olmak üzere, onlarca alt kategoride oynama imkânı veren yeni jenerasyon bilgi müsabaka uygulaması “TRT Bil Bakalım” kullanıma sunuldu. Uygulamayı rakiplerinden farklı kılan en kıymetli özelliği reklamsız olması sayesinde kullanıcının oyun zevkinin artırılması sağlanıyor.

“Coğrafya”, “Bilim”, “Tarih”, “Spor”, “Genel Kültür”, “Sinema TV” ve “Sanat” üzere ana başlıklar ile çeşitli alt kategorilerin yer aldığı oyunda toplanan puanlar, liderlik tablosunda tepeye çıkma talihini artırıyor. Daima eklenen yeni sorularla yeniliğini koruyan TRT Bil Bakalım’da, üst üste gerçek yanıtlar veren oyuncuları sürpriz puanlar da bekliyor. Misal formatların tersine tıpkı soruyu farklı sözlerle tekrar tekrar kullanıcının karşısına çıkarmayan uygulama, sağlam içerikleriyle oynarken öğrenmeye de imkân tanıyor.

Çabucak İndir! Eğlenceyi Yaşa!

“Tek başına” ya da “Karşılıklı” olmak üzere TRT Bil Bakalım’da iki farklı oyun modu bulunuyor. Tek başına oyun modu, kullanıcının kişisel olarak deneyim ettiği bir aktiflik özelliği taşıyor.

Yarışmacı dilediği kategoride oynayıp puan ve altın kazanarak liderlik tablosuna girebiliyor.

TRT Bil Bakalım’ı emsal uygulamalardan ayıran asıl format ise “Karşılıklı” oyun modu özelliği olması uygulamayı ön plana çıkarıyor. Misal programların birçoklarında karşılıklı oyun modu “rastgele” rakiplere (geneli yapay zeka) karşı oynanmakta olup, “bire bir” formunda iken, TRT Bil Bakalım’da kişi kendi oyununu kurup dilediği bireye davet gönderebiliyor, dilerse on kişilik oyun oluşturup ailesi ve dostlarıyla keyifli vakit geçirebiliyor.

İlgi alanlarına uygun, eğlenceli, kaliteli ve varlıklı sorular sunan TRT Bil Bakalım, bilgisini sınamak yahut sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek isteyen kullanıcıları bekliyor. TRT tarafından hazırlanan “Bil Bakalım”, Google Play ve App Store’da en çok indirilen oyun olmayı hedefliyor.

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Müşteri Hizmetleri

7/24 Arayabilirsiniz.
+90 535 079 04 24

Destek Sistemi

7/24 Destek Sistemini Kullanabilirsiniz.