Microsoft, Insider programındaki Dev Channel için Build 21370‘i yayınladı . Öncelikle kullanıcılar tarafından evvelden tecrübelenmiş meseleleri düzeltmeye ve böylelikle genel tecrübesi ve son performansı güzelleştirmeye odaklanan bir yapı.

Build 21364’ü izleyen bu derleme, her türlü yanılgıyı düzelten tahliller sunuyor. Örneğin, Bluetooth aygıtları bağlarken meydana gelen kusurları düzeltilmiş durumda. Ek olarak, ses de uygunlaştırılarak AAC codec bileşeni için takviye sağlandı ve kulaklıkların ses seviyesini denetim etmeyi mümkün kıldı.

Ses geliştirmeleri ve AAC codec dayanağı

Bluetooth kulaklığın sesi ve mikrofonu artık düzgün çalışacak biçimde birleştirildi. Artık kullanıcı arayüzünde sadece bir ses ilişki noktası gösteriliyor ve farklı bağlı ses aygıtlarına tıklamamız gerekmeyecek.

AAC codec bileşeni dayanağı ise Bluetooth kulaklıklarda ve AAC codec bileşenini destekleyen hoparlörlerde ses transferinin kalitesini kablosuz olarak güzelleştiriyor.

Bunun dışında bu yeni sürüm, başka küçük değişiklikler ve iyileştirmelerin yanı sıra birçok düzeltme ve bilinen sıkıntıyla ilgili.

Örneğin, Microsoft, dokunmatik klavye başlatma animasyonunu biraz daha pürüzsüz hale getirmek için geliştirdiğini ve ayrıyeten Belge Gezgini adres çubuğundaki simgelerde küçük değişiklikler yaptığını söylüyor.

Microsoft ayrıyeten 21370’de yapılan, çökmeler, kritik kusurlar ve daha fazlası dahil olmak üzere kapsamlı bir düzeltme listesi yayınladı. Bu kusur düzeltme listesinin tamamını Windows Insider Blogunda inceleyebilirsiniz.

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Müşteri Hizmetleri

7/24 Arayabilirsiniz.
+90 535 079 04 24

Destek Sistemi

7/24 Destek Sistemini Kullanabilirsiniz.