Oyun dünyasının tanınan serilerinden Battlefield’ın yeni oyunu heyecanla beklenmeye devam ediyor. Oyun hala duyurulmadığı için de her gün öteki bir söylenti ortaya çıkıyor. Bu seferki söylenti ise artık tanıdık bir isim olan Tom Henderson’dan geliyor.

Daha evvel birçok bilgiyi evvelden aktaran Tom Henderson oyunla ilgili yeni bir söylenti ortaya çıkardı. Kendisi yakın vakitte yayınlanacak olan bir fragmanın ayrıntılarını aktardı. Söylediğine nazaran oyunun fragmanı, gündüz vakti havanın güneşli olduğu bir haritada başlayacak ve fragmanın sonunda tıpkı haritada hava kararacak ve hava koşulları değişecek

Fragmanın çok tesirli olduğunu söyleyen Henderson, gece gündüz döngüsünün online maçlarda da olacağını ve hava kaidelerinin çok daha tesirli olacağını da ekledi. Tom Henderson’ın paylaşımını aşağıda bulabilrsiniz.

Son söylentilere nazaran oyun önümüzdeki hafta tanıtılacak. Tom Henderson’ın yaklaşan bir fragmandan bahsetmesi de bu söylentiyi güçlendiriyor.Umuyoruz artık tanıtılır ve resmi bilgileri öğrenebiliriz.

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Müşteri Hizmetleri

7/24 Arayabilirsiniz.
+90 535 079 04 24

Destek Sistemi

7/24 Destek Sistemini Kullanabilirsiniz.