Telegram, önümüzdeki ay platforma küme görüntü görüşme özelliği ekleyecek. Telegram CEO’su Pavel Durov, ferdî Telegram kanalında yaklaşan özelliği çalışırken gösteren kısa bir görüntü yayınladı.

Masaüstü ve tablet dayanağı de olacak

Pandemi ile birlikte epey tanınan hale gelen görüntü konferans uygulamalarının akabinde geçtiğimiz yıl Telegram, platforma küme görüntü görüşme özelliği ekleyeceğinin kelamını vermişti. Ortadan geçen bir yıldan uzun mühletin akabinde Durov, özelliğin Mayıs ayında kullanıcılara sunulacağını duyurdu.

Telegram CEO’su Pavel Durov: “Görüntülü görüşmelerden bahsetmişken, Mayıs ayında sesli sohbetlerimize bir görüntü boyutu ekleyerek Telegram’ı küme görüntü görüşmeleri için güçlü bir platform haline getireceğiz.” tabirlerinde bulundu.

Telegram’daki küme görüntü görüşmeleri, ekran paylaşımı, şifreleme, gürültü engellemenin yanı sıra masaüstü, tablet ve akıllı telefon takviyesine sahip olacak.

Platform, şu an için teğe bir imajlı görüşmeleri ve küme sesli sohbetleri destekliyor lakin geç de olsa eklenecek yeni özellik sayesinde rakipleri ile eşit biçimde rekabet edebilecek.

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Müşteri Hizmetleri

7/24 Arayabilirsiniz.
+90 535 079 04 24

Destek Sistemi

7/24 Destek Sistemini Kullanabilirsiniz.