Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı geliştiriciliğini ise Insomniac Games’in yaptığı PlayStation 5 özel oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart‘tan 16 dakikalık yeni bir oynanış görüntüsü paylaşıldı.

Yayınlanan oynanış görüntüsü dün gece düzenlenen State of Play sunumundan. Oynanış görüntüsü, oyuna dair birçok ayrıntısı bizlere gösteriyor. Lakin görüntüde katiyen en dikkat çeken detay oyunun görselliği ve yükleme suratı diyebiliriz. SSD’nin gücünü sonuna kadar kullanan Ratchet & Clank: Rift Apart, birinci tanıtıldığında da yükleme suratının neredeyse olmamasıyla dikkat çekmişti. Bilhassa karakter boyutlar ortasında geçiş yaparken direkt geçiyor olması hayran bırakıcı.

Ratchet & Clank: Rift Apart, 11 Haziran 2021’de PlayStation 5 için özel oalrak Türkçe altyazı takviyesi ile çıkış yapacak. Oyunun şu anda PlayStation Store’da standart sürümü ve deluxe sürümü bulunuyor. Standart Sürüm 619,00 TL, Dijital Deluxe Sürüm ise 699,00 TL. Oyun için yayınlanan yeni oynanış görüntüsünü da aşağıda bulabilirsiniz.

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Müşteri Hizmetleri

7/24 Arayabilirsiniz.
+90 535 079 04 24

Destek Sistemi

7/24 Destek Sistemini Kullanabilirsiniz.