Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 6 için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Oyunun Mayıs ayında tanıtılacağı artık neredeyse kesin üzere lakin tam olarak hangi gün olduğu konusunda rastgele bir bilgimiz yok. Game Reactor’un bugün yayınladığı yeni bir rapora nazaran ise EA, Battlefield 6’nın resmi tanıtımını önümüzdeki hafta gerçekleştirmeyi planlıyor.

Game Reactor yazısında kelam konusu haberin altı farklı kaynaktan doğrulandığı tabir edilmiş. Game Reactor ayrıyeten Battlefield 6 ile ilgili birkaç ay evvel çıkan birtakım söylentilerin gerçek dışı olduğunu ve önümüzdeki hafta bunları net bir biçimde göreceğimiz söylüyor. Aktiflikte oyunun tüm ayrıntılarıyla (oyun içi imgeler de dahil olmak üzere) tanıtılması bekleniyor.

Daha evvel çıkan Battlefield 6’nın çapraz-nesil olarak yayınlanacağı istikametinde argümanlar okumuştuk. Lakin yakın vakitte bu tezlerin hakikat olmadığı ve yeni Battlefield oyunun yalnızca yeni jenerasyon konsollar için çıkacağı istikametinde söylentiler de çıktı. Yeni kuşak konsollar şimdi çok fazla kullanıcıya ulaşamadığı için EA’nın bu türlü bir atılım yapması şu anda pek muhtemel görünmüyor.

Öbür taraftan Battlefield 6’nın 128 kişilik haritalarla gelmesi ve Warzone gibisi fiyatsız bir battle royale moduna sahip olması bekleniyor. Oyunla ilgili tüm bu ayrıntılar ve çok daha fazlası yakında resmen ortaya çıkacak.

Battlefield 6 2021’in sonlarına hakikat piyasaya sürülecek.

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Müşteri Hizmetleri

7/24 Arayabilirsiniz.
+90 535 079 04 24

Destek Sistemi

7/24 Destek Sistemini Kullanabilirsiniz.