Twitter, platformda yer alan işletme profillerinin gereksinimi olduğu araçları sağlayabilmek için Profesyonel Profiller isimli özelliği test etmeye başladı. Şirket bu sayede işletme profillerini ferdî profillerden ayırmayı kolaylaştırmaya da çalışıyor.

Beklenen özellik nihayet geliyor

Twitter Business hesabından yeni özelliği duyuran tweette özelliğin nasıl göründüğüne dair bir de görsel paylaşıldı. Ferdî hesaplara nazaran tek fark üzere görünen yeni Hakkında kısmında, işletmelerin adres bilgileriyle birlikte bir harita ve çalışma saatleri de yer alıyor. Adres ve çalışma saati kısmının çabucak altında yer alan iki düğme ile istenirse direkt işletme ile irtibata geçilebilecek istenirse de yol tanımı alınabilecek.

Twitter’dan mevzuya dair: “Profesyonel Profiller, işletmelerin, kar emeli gütmeyen kuruluşların, yayıncıların ve içerik oluşturucuların – iş için Twitter’ı kullanan herkesin – işletmeleriyle ilgili muhakkak bilgileri direkt profillerinde görüntülemelerine imkan tanıyan yeni bir araçtır.” tabirlerine yer verildi.

Yeni özellik, şu an için ABD’deki birtakım işletmeler için kullanıma sunuldu. Şirket, vakitle bu özelliğin daha geniş bir kitleyle buluşturulacağını belirtirken kullanıcıları da bu özelliğin geliştirilmesine katkıda bulunmaya çağırdı.

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Müşteri Hizmetleri

7/24 Arayabilirsiniz.
+90 535 079 04 24

Destek Sistemi

7/24 Destek Sistemini Kullanabilirsiniz.