Bildiğiniz üzere Sony, PlayStation konsolu için PlayStation Plus isimli bir abonelik servisine sahip. Bu servise aylık belli bir fiyat ödeyerek hem oyunların online moduna erişim sağlayabiliyorsunuz hem de aylık olarak birkaç farklı oyun armağan ediliyor. Bu siteme yeni bir özellik ekleniyor üzere duruyor.

Geçtiğimiz saatlerde PlayStation Plus’ın Polonya web sitesinde PlayStation Plus Görüntü Pass isimli yeni bir sistem gözüktü. Yazanlara nazaran PlayStation Plus sahipleri 22 Nisan 2021 tarihi ile 22 Nisan 2022 tarihleri ortasında fiyatsız olarak erişebilecek. 

Tanıtımda bulunan görsele nazaran Sony, kendi yayıncılığını yaptığı sinemaları PlayStation Plus Görüntü Pass sistemine ekleyecek ve PlayStation Plus aboneleri bu sinemaları izleyebilecek. Bu sinemalar sonuçta yeniden Sony’e bağlı olduğu için bu türlü bir sistemin gelmesi çok da şaşırtan bir durum değil lakin şimdi hiçbir detay bilinmiyor.

Şayet görseldeki tarihler doğruysa yarın akşam saatlerinde en geç bu sistem detaylı bir halde açıklanacaktır. PlayStation’ın Xbox Game Pass’e bir karşılığı olacağı biliniyordu. Bu yenilik ve bu stildeki yenilikler ile Xbox Game Pass’e rakip olması kaçınılmaz olacaktır.

Join to newsletter.

Curabitur ac leo nunc vestibulum.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Continue Reading

Müşteri Hizmetleri

7/24 Arayabilirsiniz.
+90 535 079 04 24

Destek Sistemi

7/24 Destek Sistemini Kullanabilirsiniz.